Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz emelt után milyen...

Földrajz emelt után milyen egy fizika középszint?

Figyelt kérdés
Most írtam a földrajz emeltet a megoldókulcs alapján én 55-60%-ra tippelek, nem tettem magam tönkre benne, tény, 1 hónapot tudtam csak rászánni a tavalyi hónapban. Már leérettségiztem jó pár éve amúgy. Tervben van még egy fizika középszint, nulláról mennyire rizikós rá felkészülni egy év alatt? Menne a földrajz emelt után? Néhányan mondták nekem, hogy hiába középszintű fizika, jóval nehezebb egy földrajznál, még az emeltnél is.
2021. máj. 12. 22:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez teljes mértékben egyén függő, van akinek 20 év alatt sem menne, de olyan is van akinek akár fél év alatt is. Nem ismerlek, szóval nem tudom megmondani, hogy mennire illik hozzád a fizika (ezt nkd kell tudnod), de ha belevágsz, remélem sikerül a kozepszintu.
2021. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tavalyi helyett áprilisi hónap akart lenni. :D
2021. máj. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!