Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a 3 legnehe...

Szerintetek melyik a 3 legnehezebb egyetemi kar ?

Figyelt kérdés
Tudom ez nagyon szubjektív, hogy kinek mi a nehéz de szerintetek melyik az a 3 kar ahol a legtöbb tanulás kell ahhoz, hogy elvégezd. Szerintem a Természettudományikar, Orvostudományikar és a mérnökkarok a legnehezebbek

2021. máj. 13. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Orvosi a legnehezebb szerintem. Utána jön a jogi, mérnöki, közgáz. Aztán a természettudományi. (egy reálos embernek)


Viszont egy humán beállítódású embernek, aki ezekkel egyáltalán nem foglalkozik, lehet ugyanolyan nehéz mondjuk egy művészeti kar.

2021. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Igaz nem kar, de orvos-, egészségtudományi területek elképesztően nehezek, természettudományost is ide csatolnám, meg mérnök (akár infósokat is idekapcsolva) illetve talán a jogi területek is.

De igazából kinek mi a nehéz. Számomra pl egészségügy a szívem csücske, nem találom nehéznek, mert szívesen foglalkozom vele naponta órákat. Viszont ha abban belegondolok, hogy történelmi dolgokat kelljen tanulnom, akár évszámokat, akár jogalkotásban lévő eseményeket, hát őszintén a falra mászok :D Úgyhogy nekem minden tiszteletem azoknak akik ezeket tanulják.

2021. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld pipa. Hmm ez érdekes, hogy mind a ketten írtátok a jogot. Én azt hittem az egy ilyen magolós szak mint mondjuk a történelem és azt gondoltam ha valaki ezen 3 karon kívül mond egy kart az a közgáz lesz
2021. máj. 13. 10:24
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Pont azért nehéz, mert magolós. Nagyon monoton, nincs benne élet, gyakorlat.
2021. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Az orvosi, a természettudományi és mérnöki képzések a legnehezebbek. Egyes természettudományi mesterképzések talán a lehető legnehezebbek, mint asztrofizika, földtudományi, nukleáris fizika, genetika, ezek az orvosinál is nehezebbek és csak kevesen tudják megtanulni és elvégezni. A jogot nem sorolnám ide, mert azt még levelezőin is meg lehet tanulni, sokat kell magolni.
2021. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Orvosin tanulok, baromi nehéz, DE! szívesen foglalkozok ezzel, ezért nyilván könnyebben veszem az akadályokat. Lehet könnyebb szaknak minősül egy mondjuk pszichológia, de ha kikergetnek a világból se tudnám megtanulni.
2021. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Természettudományi karon vagyok, nagyon szeretem. Szívesen foglalkozom vele és fogékony vagyok rá. Minden más szakot sokkal nehezebbnek tartok, pedig a közvélemény szerint az enyém az egyik legnehezebb szak.
2021. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Hát,

1.)SE AOK

2.)ELTE ÁJK

3.)BME VIK


talán így állítanám fel. Ha ezek közül valamelyik elvégzed nem vagy ember.

2021. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
orvos, villamosmérnök, építész, programozó
2021. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Orvos, matematikus(mesterrel), alkalmazott közgazdaságtan, villamos/mechatro mérnök.
2021. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!