Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy 54%-os földrajz emelt, s...

Egy 54%-os földrajz emelt, s egy 63%-os emelt töri kombóval valóban utcaseprésre lennék csak jó?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is sikerült ezt elfogadni, pedig én tovább akartam tanulni, most megcsináltam a busz és a kamion jogsit és héten kezdtem dolgozni egy cégnél , egy építkezés ahol a kamionok mit felhordanak a közútra sarat, nekem azt kell takarítani 10 órába. Nehéz, de feldolgozható. Gondolj arra, hogy ember vagy és van egy sorsod, ha így sikerült azt a sors akarta így.
2021. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem számít a %. A lényeg, hogy átmentél-e. Mivel ezek elégségesek az érettségihez, ezért nyilván nem csak utcasepréshez jó. Lehetsz csomagoló, telefonos értékesítő, ingatlanos, bolti eladó (de a legtöbb esetben szükséges hozzá hasonló körű tapasztalat), gyári munkás, pultos, stb. Sok munka van, ami végezhető már érettségivel is. Hátrányuk nyilván a fizetés, ha az érettségin kívül nincs semmilyen munkatapasztalatod, akkor kezdetben ne várj sokkal nagyobb összeget, mint a minimálbér.
2021. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most érettségizett szegény gyerek, ne utcasöprőzzetek meg gyári munkásozzatok már, légyszi. Ha 2 emeltet csináltál, gondolom jelentkeztél egyetemre. Hány pont kell? Az megvan? Csak az a lényeg. Többi érettségid? A töri eleve ötöst, mit akarsz??? Duplázással is van 334 pontod, több helyre is simán felvesznek, akár pótfelvételin, és újra is érettségizhetsz.
2021. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emelt földrajzom 60%os lett, egyetemen mégis a legjobbak közt vagyok és az átlagom is szép lett. Jó ehez hozzá kell tenni, hogy nem Magyarországon tanultam általánosban és gimiben sem, de itt emelteztem, így egyedül készültem fel és sok minden volt amit nem is tanítottak nálunk.

Nem olyan rosszak azok az eredmények azért ne keseredj el. Valami jó szakot csinálj meg és nem leszel utcaseprő :D

2021. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Tény, hogy én se fektettem sok energiát az egészbe, csak mindenhol lassan azt hallom, hogy ha csak nem mérnöknek, vagy orvosnak akarsz menni, inkább ne menj egyetemre. Legfeljebb kitanulok egy szakmát, bár tanulni is szeretnék még azért egyetemen. :D
2021. máj. 15. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
334 pontod van duplázással, ráadásul földrajz töri amit gazdasági képzéseken elfogadnak. BGE-n Budapesten lazán bekerülsz ezzel a pontszámmal és a gazdasági képzésekre járni megéri mert nagyon piacképesek! Én a helyedben elmennék mindenképp egyetemre mert simán bekerülnél és normális fizetést kapnál ( Budapesten nettó 300-600ig)
2021. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!