Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiatalkorúak börtönében...

Fiatalkorúak börtönében mehetek egyetemre?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és szeretnék menni egyetemre, viszont szeptember körül letöltendő börtönre fognak ítélni, milyen szakokat tanulhatok Tökölön? Kezdhetek kint egyetemet és folytathatom bent, vagy akár levelezőn?

2021. máj. 15. 20:49
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
72%
Együttérzek veled tesó, kb ugyanebben a cipőben voltam én is 18 évesen, érettségi előtt lesitteltek a faxxopók hasonló kis fos miatt, 5 évet kaptam, nem engedték az iskola befejezést se bent, sőt közeli hozzátartozóm temetésére is csak bilincsbe vittek volna ki, komolyan mondom úgy csináltak mintha gyilkos lennék életfogyttal, 4es fokozat, tehát medvében vittek ha szállítás volt. Csinálj meg egy jó szakmát bent, aztán az egyetemet kint kezdd el. Sok sikert kívánok az életben, nehéz út áll előtted, én sokat szívtam szabadulás után az előélet miatt, még akkor is amikor már teljesen elévült, 20 év után. Elcsesztük igen, de ettől nem vagyunk xar emberek, kitartás neked és no para, egyszer letelik majd, utána már jobb lesz minden
2021. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Off, #21, mi az hogy medvében vittek?
2021. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Feladnak egy bőrövet és hozzá lakatolják a bilincset így a kezed mozdítani nemtudod, mindenkit így szállítanak. 15 évesen engem is így szállítottak a javítóintézetbe
2021. jún. 26. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!