Melyik tagozatra menjek? Megéri váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg humán tagozatos vagyok, de úgy, hogy a tanárom 5.-es tk-ból tanít és órán filmezünk vagy beszélgetünk. Felévkor jöttem rá, egy baleset következtében, hogy orvos szeretnék lenni, ehhez azonban ugye biosz-kémia tagozatosnak kéne lennem. Itt kezdődnek a problémáim. A tagozatosok már egy éve intenzíven veszik az anyagot én viszont semmit nem tanultam egész évben. A tagozat váltásnál mindig felvételi vizsgát kell tenni a tanár által megadott anyagból. Ha sikerülne átmenni, akkor is félek, hogy mennyire fog kinézni magának a többiek közül, mert ők már egy év alatt azért csak összeszoktak. Az alaptagozatos matekot sem szívesen hagynám ott, mert a biosz tagozatos tanár szörnyen magyaráz. Szerintetek át kéne jelentkeznem, vagy maradjak ahol vagyok és jelentkezzek egy online kurzusra, ami felkészít az érettségire?

2021. máj. 18. 03:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen ambícióid vannak, akkor jelentkezz át, mert mint emelt kémiás mondom, nem olyan egyszerű ezt megtanulni. Rendes tanár nélkül, egyedül, otthon, szerintem kb a lehetetlent súrolja az, hogy úgy megtanuld az anyagot, mint akik azon a tagozaton vannak.
2021. máj. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy jó ezekből a tárgyakból, mennyire jó a tanár, mennyi alapod van hozzá, magán tanárra lesz-e pénz, mi van ha nem vesznek fel az orvosira?
2021. máj. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!