Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozatról szeretnék...

Nappali tagozatról szeretnék váltani levelező tagozatra. Ösztöndíjjal kapcsolatban lenne kérdésem. ? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nappali tagozaton kezdtem az egyetemet, de jövő évtől átmennék levelezőre. Azt tudom,hogy levelezőn nem jár tanulmányi ösztöndíj.

De ha ebben a félévben sikerülne jól az átlagom (amikor még nappalis vagyok), akkor következő évben még utalnának ösztöndíjat??

Mert akkor már levelezős lennék, de mikor az átlagom meglett még nappalis voltam...


Remélem érthetően írtam le a kérdést :)

Előre is köszönöm a válaszokat



2019. jan. 28. 16:48
 1/2 anonim válasza:
Levelezőn nem vagy jogosult - abban a félévben is fent kell álljon a jogosultság, amikor kapod, különben nem lehet kiutalni. Tehát sajnos nem kaphatsz tanulmányit, ha nem maradsz nappalin. :(
2019. jan. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh, ezt sajnálom :(

köszönöm a választ!!! :)

2019. jan. 29. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!