Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes ezért esti tagozatra...

Érdemes ezért esti tagozatra váltani?

Figyelt kérdés

Nyáron bekerültem egy jó ismerős által egy céghez. Azonban Augusztus végén suli kezdés miatt ott kellett hagynom. Nagyon jól fizettek,főleg ahhoz viszonyítva, hogy minden bejövő pénzt félre tehetek (nem kell számlákat fizetni, ételre költeni, stb) Nagyon tetszett a munka, imádtam az egészet. Most azonban megtudtam, hogy üresedésük van szintén és azon töprengtem, hogy átiratkoznék esti tagozatra (tehát ugyanúgy tanulnék) és emellett pedig napközben dolgoznék és gyűjtögetném a pénzt. Anyám nyilván nem örül neki, de úgy is rám fogja hagyni.

Szerintetek megéri? Még két évem van gimiben. 18/f


2020. jan. 5. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!