Mit kéne tanulnom?

Figyelt kérdés

Valami olyat keresek amit viszonylag jol fizetnek magyarországon de külföldön is megálja a helyét.


Jelenleg gimnáziumban tanulok. Igaz van még 3 évem eldönteni hogy na hogyan tovább nem akarok úgy járni mint unokatestvérem vagy esetleg az az apám.


Angolt remekül beszélem és mire odaérek simán fogom anyanyelvi szinten is. Ezért valamilyen angolul beszélö országba szeretnék majd kiköltözni.



Életem célja hogy a saját fönököm legyek. Valamilyen kis közöpes vállalkozást hozzak létre.


De addig is kell valami amivel itthon elleszek mert nem lehet csak egyszerüen kimenni egyetem után.



Ezért kérdezem mi lenne az ami fizet eleget hogy ki tudjak költözni és külföldön is megálja a helyét.



2021. máj. 24. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Ez nagyon nagyban függ attól, hogy mi érdekel, miben vagy jó. Szerintem eszerint dönts.

Ha annyira külföldre vágysz, akkor azt javaslom gondold át, hogy már az egyetemet is külföldön végzed el. Mindenképpen jobban járnál, könnyebben beilleszkednél. Ráadásul egyetemi évek alatt a nyelvtudásod is rengeteget fejlődne. Csak akkor tanulsz meg angolul folyékonyan, minden probléma nélkül beszélni, ha napi szinten használod az életben. Amíg itthon élsz, addig nem hinném, hogy tökéletesen fogod beszélni az angolt.

2021. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!