Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zongoraoktatás egyetem alatt?

Zongoraoktatás egyetem alatt?

Figyelt kérdés
Hol tudnék tanulni zongorázni, ami nem magán? (10 éve jártam 4évet, szóval valamennyi megmaradt.)

2021. máj. 25. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Zeneiskolába járhatsz, de 18 éves kor felett drágább.
2021. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ajánlások zenesulira?
2021. máj. 25. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Hiába javasolok neked zeneiskolát (egyrészt legfeljebb 2-t ismerek), ha te az ország másik felén laksz.

Szóval először nézd meg mik vannak, ha nagyon komolyan választasz, akkor menj el koncertre. Nézd meg, hogy melyik tanárnak hány versenyző diákja van. Ilyesmi. Ne aggódj, ezt minden zeneiskola büszkén reklámozza, szóval meg fogod találni. Most talán még bemutatkozó videók is vannak fenn a honlapon.

2021. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hubay Jenő zenesuliba járok 23 évesen. Tandíj van, de így is bőven olcsóbb, mint magántanárhoz menni.
2021. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!