Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi pont fog...

Szerintetek mennyi pont fog kelleni Nemzetközi gazdálkodásra?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a Corvinusra, BGE-re és az ELTE-re. Mindegyik angol nyelven. És tavaly a Corvinuson 430 volt a ponthatár a többin csak 400. Szerintetek idén mennyi lesz? Lesz növekedés, mert én arra számítok, hiszen több a jelentkező.

2021. máj. 27. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezekre jelentkeztem. Szerintem a Corvinuson nagyon fel fog menni, mert eddig idegennyelvi hozzájárulást kellett fizetni, viszont most, hogy ingyenes, szerintem sokkal többen jelentkeztek. Én is csak azért jelentkeztem oda, mert már nem kell fizetni.

A másik kettőn szerintem max 10 pontot fog felmenni vagy marad 400. Bár az is érdekes számomra, hogy a BGE-n is kell fizetni az angol nyelvű oktatásért, megis ugyanannyi a ponthatár, mint a magyar nyelvűn.

2021. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!