Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni az iskolai...

Tudnátok segíteni az iskolai választásomban? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Én a 9.kerületben lakom(Budapest). Felvéttek 2 iskolába. Az egyik Csepelen a Bocskai István Református 5 ÉVES EGÉSZSÉGÜGYI TECHNIKUM (gyenge és a közepes közötti suli) a másik a 20 KERÜLETBEN a SZIVÁRVÁNY GIMNÁZIUM 4 éves (gyenge suli)

FÉLÉVKOR 3,65 lett az átlagom, de ÉV VÉGÉRE ÖSSZETUDOM HOZNI A 4,6-OT.Még várok egy EGÉSZSÉGÜGYI TECHNIKUM BÓL (6 éves)(8.ker) választ. Szerintetek ha mind e fel esznek, melyikkel járnék jobban? És ha csak az első 2-be vesznek fel, azok közül melyik a jobb? Előre is köszönöm a választ.



2021. máj. 29. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Azt mégis hogy a picsába? Tudtommal a gimnáziumi jelentkezésnél csak egy helyre vesznek fel. Tehát, ha az első helyen megjelöltbe felvettek, akkor mindegy, hogy a másodikba is felvennének, automatikusan elutasítást kapsz. Szóval kíváncsi lennék, ezt mégis hogyan hoztad össze.
2021. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pótfelvételi eljárás, nem? Olvasgass róluk, nézd meg az útvonalat, ahogy odajutsz, hallgasd meg a véleményeket
2021. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

1-es: gratulálok a stílusodhoz, ráadásul egy gyerekkel szemben!

Én mindenképpen az egészségügyis sulit választanám, de csak akkor, ha ilyen szakmában szeretnék dolgozni. Három olyan hely van, ahol mindig biztos lehetsz abban, hogy nem maradsz munka, állás nélkül: a MÁV, az egészségügy és a posta. Ezek biztos kenyeret adnak. Jó, milliomos nem leszel, de a megélhetésedet biztosítják.

2021. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Még annyit segítségképpen, hogy ha a gimiben össze szeretnéd hozni a 4,6-os átlagot, akkor itt van egy kis segítség a nyelvtanhoz: az össze tudom hozni azért három szó, mert csak akkor írjuk egybe az igekötőt (össze) az igével (hozni) az ige előtt áll közvetlenül,ha van köztük egy másik szó is (tudom), akkor már különírjuk tőle.
2021. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!