Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elèg rossz lett az èretsègim....

Elèg rossz lett az èretsègim. Àtlagban hármas. Ha kèt tantárgyból teszek emelt èretsègit ami jól sikerül ès teszek egy közèpfokú nyelv vizsgát az elèg, hogy bekerüljek vèdőnő szakra?

Figyelt kérdés
A családom nem támogatott a tanulásban,(dolgoznom kelett a családi vállalkozásban iskola melett, sokszor èjszaka is...)de mostmár a magam ura vagyok,ès szeretnèk tanulni.

2021. máj. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, így bejuthatsz. Hajrá! :)
2021. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attol függ mit jelent a jól sikerül. Gondolom a jegyeid sem olyam jók tehát marad a duplazas. Abban az esetben a két tárgy összegének a duplaja legalabb 280 pont kell hogy legyen (70%-70%). Erre rajon az egyik emelt plusz pontja (+50) és abban az esetben ha jövőre is plusz pontot ér a nyelvvizsga akkor +28.

Ez körülbelül 358 pont aminek szerintem elégnek kell lennie de kell tanulnod hozza bőven, nem olyan egyszerűek az emelt érettségik.

Rajtad múlik, remélem sikerül sok sikert.

2021. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, elkezdtem már felkèszülni Tanárral. Látom hogy nagyon sokat kell tanulnom. Köszönöm a választ.
2021. máj. 30. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!