Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE és a Pázmány Jogi...

Smithedó kérdése:

Az ELTE és a Pázmány Jogi Karán milyen a közösség?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sok kerdes szól mostanában a jogi karokról, ilyen népszerű a most érettségizők körében?

Egyébként szerintem ezt így nem lehet kijelenteni, hogy az ELTE-n jó vagy rossz-e a közösség. Ha megtalálod a számodra szimpatikus embereket akkor már jó helyen vagy. De arra számíts, hogy vannak beképzelt, elkényeztetett fiúk-lányok, bár szerintem ez sem egyedi

2021. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az aktuális évfolyamtól, és a csoporttársaidtól függ.

Egyébként az elten és a pázmányon is többszáz fős évfolyam van, ami abszolút tömeg, ennyi emberrel nem tudsz jó kapcsolatot kialakítani, de pl. kisebb közösségekben már igen. Van egy rakás diákszervezet, azokat kell elérned.

2022. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig az aktuális évfolyamtól"


Ez így van. Az én évfolyamtársaim között elég sok egoista, önérzetes, "elite" emberke volt, nagyon jó családi háttérrel (miniszter gyerek, komoly állami pozícióban lévő szülők gyereke stb.).


De mivel voltunk vagy 400an, így meg lehetett találni a normális arcokat is, de én azt láttam, hogy jóval kevesebb jó arc volt arányaiban, mint más szakon.

A joghallgató bulik többek között ezért szörnyűek. :D

2022. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!