Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételi jelentkezésnél...

Pótfelvételi jelentkezésnél mi a teendő, ha egy másik egyetemmel is van már hallgatói jogviszonyom?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy jelenleg egyetemi hallgató vagyok, azonban szeretnék elkezdeni egy másik szakot, mert sajnos ezzel a szakkal nem jöttek be a számításaim. Egyelőre azonban még nem tervezem kiiratkozni, csak passziváltatok, mert meg akarom hagyni ezt a lehetőséget. Az általános felvételi jelentkezés időhatárát sajnos lecsúsztam, ezért a pótfelvételin próbálok szerencsét. Az lenne a kérdésem, hogy a pótfelvételi eljárás során kell jelezni valamilyen formában hogy már van hallgatói jogviszonyom, vagy ezt az oktatási azonosítóm alapján látni fogják, és ezzel nincsen teendőm? Illetve kapok új neptun kódot, vagy marad a régi?

Utólag is elnézést, ha túl egyértelmű és bugyuta a kérdés, de nem akarom ellőni a pótfelvételit egy ilyen esetleges baklövés miatt😅 Ha esetleg valaki volt már ilyen helyzetben mint én, vagy csak jártas a témában, tudna nekem válaszolni?😊

Nagyon szépen köszönök minden választ előre is!❤️

19/L



2021. jún. 1. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz marad a neptun kódod. Azt hiszem, hogy beiratkozáson lesz egy papír, amin fel kell tüntetned, hogy másik szakra is "jársz", de ennyi.
2021. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!