Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem szeretnék idén egyetemr...

Ha nem szeretnék idén egyetemre/főiskolára menni de leadtam a jelentkezésem mi a teendő?

Figyelt kérdés
Felvettek önköltséges levelező karra, viszont idővel rájöttem hogy más szak érdekel, és államira akarok menni! Felvettek de kiegészítő érettségiznem kell és februárban megint jelentkezni! Most mi a teendőm?

2015. júl. 26. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Te egy egész karra jelentkeztél? :) Szerintem csak egy szakról beszélünk.


Lényegre térve, semmi teendőd nincs, szimplán nem iratkozol be.

2015. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És jövőre megint felvételiznem kell e-felvételin ugyanezzel az eljárással? Illetve azt hogy kiegészítő érettségit kell tennem a szakhoz azt jeleznem kell?
2015. júl. 27. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony, jövőre ugyanúgy, mint most. Nem kell jelezned, szimplán feltöltöd majd úgy, ahogy a mostani eredményeid.
2015. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
elvileg halasztani is tudsz, volt olyan csoporttársam, aki halasztotta az első évét, nem tudom, van-e még ilyen lehetőség.
2015. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, és minek halasszon, ha másik szakra akar menni? :D Meg az amúgy is intézményfüggő.
2015. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, egy lezárt félév után lehet csak passzívozni
2015. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még egyszer mondom, intézményfüggő.
2015. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!