Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kriminológia diploma után...

Kriminológia diploma után nyomozónak menni?

Figyelt kérdés
úgy tudom, akár jogász diplomával is el lehet helyezkedni, mint bűnügyi nyomozó.

#nyomozás #nyomozó #kriminológia #bűnügyi ismeretek
2021. jún. 4. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:

jól van "képzet(t)ség"

én csak biztosra szeretnék menni, és nem éveket pazarolni az életemből, de köszönöm szépen a lehülyézést nagyon cuki vagy. Bár a lottón is ilyen ötösöm lenne, hogy megjósolom, csak ilyen választ fogok kapni.

kösz ismét.

2021. jún. 5. 02:10
 2/6 A kérdező kommentje:
igen b+ én is láttam egy csomó ilyen kérdést xd
2021. jún. 5. 02:13
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Google. Senki nem hívott hülyének.
2021. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ja és bocs összekevertelek valakivel. Ö is pontosan ugyan ezt akarja csinálni és ilyeneket kérdez.
2021. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyomozó akkor lehetsz, ha elvégzed az ehhez szükséges szakot az NKE-n. Más szakkal nem érdemes erőlködni.


Kezdheted sima rendőr képzéssel, majd utána, ha dolgoztál pár évet, és támogatnak benne, akkor megcsinálhatod az egyetemet munka mellett, és akkor dolgozhatsz nyomozóként.


Ez másképp nem megy.

2021. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos nem lehet, a kriminologia mesterképzéssel nagyon nehez elhelyezkedni ugymond a szakmában,de sok koziges helyre pluszt jelent, meg a rendorsegi allasoknal is amik polgari irodai melok.
2021. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!