Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Miskolci Egyetem mérnökinfor...

A Miskolci Egyetem mérnökinformatikai szakán vagyok "másodéves" hallgató jelenleg, és úgy érzem, hogy ez a szak nem nekem való. Valószínűleg át fogok kerülni fizetősre is, és csak szenvedek minden egyes nap. Milyen opcióim vannak?

Figyelt kérdés

Bármilyen tanácsot, ötletet szívesen meghallgatok, ha valaki volt már hasonló helyzetben, vagy tudna bármilyen megoldást, mert már tényleg kétségbe vagyok esve a lehetőségeimet illetően. Nem tudom, hogy ilyenkor az átjelentkezés másikra szakra/egyetemre lehet-e megoldás/lehetséges-e? Ha igen, milyen feltételekkel?


Köszönöm előre is, ha tud bárki segíteni!:)



2021. jún. 8. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha igazán kínszenvedés a dolog, akkor mindenképp keress egy olyan szakot, ami jobban illik hozzád.

Ha csak szimplán nehéz, az természetes.

Átjelentkezni csakis infós alapszakra tudsz, minden másra újra kell felvételizned. Szerintem másik infós alapszakra teljesen felesleges a váltás, alapjaiban ugyanolyan lenne, mint amin most vagy.


Ha van terved, hogy mihez kezdenél, és az tényleg annyira messze áll a mérnökinfótól, akkor megéri váltani.

Ha nincs egyéb elképzelésed, akkor fejezd be, legalább lesz egy nagyon jó diplomád, és utána még mindig eldöntheted, mihez akarsz igazán kezdeni.

2021. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még annyi kérdésem lenne, hogy az alapszak tényleg megállja önmagában annyira a helyét, hogy érdemes végigcsinálnom?
2021. jún. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!