Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakmajegyzék szerinti...

A szakmajegyzék szerinti általános ápoló esti képzésen minden nap van oktatás?

Figyelt kérdés
Értem úgy, hogy vannak esti képzések, ahol csak heti 3-4szer van oktatás. Ugyan ez a helyzet az ápoló képzésen is?

2021. jún. 10. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes megkérdezni azt a helyet ahova mennél.

Itt pl csak hétvégén van óra

[link]

Máshol meg heti 2 nap, pl szerda-péntek 16:30-20:00ih

2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hallottam, hogy a Semmelweis Egyetem által támogatott iskolai általános ápoló képzésen minden nap van oktatás. De ezek szerint akkor ez eltérő.

Viszont eddig úgy láttam, hogy az általános ápoló képzést mindenhol 3 év alatt lehet elvégezni, a Pannon Kincstárnál még csak 2 év. Van más hely is ahol 2 év alatt elvégezhető?

2021. jún. 10. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Körbe kell nézni esetleg telefonálni, van ahol még most is be tudsz csatlakozni májusi helyekre, van ahol eltoltan indítanak még utolsó okj-s helyeket szeptemberben.

Sote oldalán meg kettészedi azt,akinek van érettségije és akinek nincs, azt is érdemes megnézni, oktatási felelős szerintem minden ilyen kérdésre választ tud adni :)

2021. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!😊
2021. jún. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!