Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a kettő között?

Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszergazda és Szoftverfejlesztő között? (első megvan másodikon gondolkozok megéri-e mellé elvégezni)

2021. jún. 7. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Informatikai rendszergazda=elég jó szakma,beülsz a fotelben,és pizzát is ehetel,és lustolhatsz egésznap,ha valami baj van,akkor pik pak készen tudsz megoldani.

Szoftverfejlesztő=Hát,itt nagyon kell megerőltetni az agyadat,de jól fizet.

2021. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! A sulimba ahová jártam egyszerre megszerezhető a kettő 4 év alatt, sőt, még mellé tanulsz webprogramozást, weboldalkészítést, hálózatépítést, na meg persze a hardver részét a PC-nek.

Pacsi az előzőnek, a rendszergazdának tényleg jó dolga van.

Szoftverfejlesztő viszont tényleg jól keres, főleg külföldön. Speciel a C# nyelvet tanultam, de rengeteg van amit el tudsz sajátítani, és hidd el megéri. Leülsz, megcsinálod magadnak a kis programodat, és utána csak ámulsz hogy ez neked összejött és meg tudtad csinálni.

De persze csak ha erdeklődsz is utána akkor izgalmas. Ha nem, akkor ne kezdj bele mert hamar meg fogod unni :/

2021. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel rendszergazda a végzettségem és jelenleg weblapot csinálok hobbi szinten ezért sztem érdekelni fog a téma
2021. jún. 10. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!