Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van magyarországon piaca az...

Van magyarországon piaca az "egészségügyi mérnökök"-nek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy BME VIK-es hallgató vagyok.

Nagyon megtetszett az EÜ mérnök msc, viszont semmilyen álláshirdetést nem találok ezzel kapcsolatban, nem hogy fizetést. Esetleg ha valaki valamilyen infót tud a szakkal, pályával egyéb dolgot ezzel kapcsolatban tudna mondani róla valamit?

Villamosmérnök/mérnökinformatikus bsc után csinálnám az msc-t, ha megéri. Eddig annyit találtam róla, hogy ezekkel a bsc-kkel éri meg megcsinálni.



2021. jún. 13. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hol lehet ilyen állást találni, de azt igen, hogy (1) alapdiplomával is felvesznek akárhová dolgozni, ergo a mesterdiploma nem sorsdöntő (2) az egészségügyi elektronika a most kezdődött évtized egyik, ha nem a legnagyobb dobása van/lesz (gondolj csak az Apple Watchra), szóval menj bátran.
2021. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez szuper gondolat, nagyon köszönöm!
2021. jún. 14. 00:00
 3/10 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Meg van egy ehhez nagyon hasonlo kepzes. A molekularis bionika mernoki ami Szegeden es Budapesten a PPKE-n van egyedul. Az alap kepzes az hibrid, felig magyar felig angol, a mesterkepzes pedig teljesen angol. Nagyon eros a kepzes, rokonom oda jar es nezem miket, milyen szinten vesznek. Eros vagy talan meg erosebb is, mint a BME mernokinfo vagy villamosmernoki egy hajszalnyival. Persze ezt csak akkor lehet osszevetni ha az adott szemely elmenne oda tanulni.
2021. jún. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat, akinek ilyen végzettsége van, és egészségügyi berendezések vizsgálatát végzi.
2021. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És esetleg azt nem tudod pénzügyileg milyen neki?
2021. jún. 15. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, nem kérdeztem tőle. Már nem is dolgozunk egy helyen, és nem tartjuk a kapcsolatot.


Egyébként, ha tippelnem kéne, 300-400 ezer nettó havonta biztos megvolt neki, mert nem nagyon fizettek senkinek sem kevesebbet ennél a cégnél.


#4

2021. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan eü menedzsert ismerek, aki eleve a kórházban vezető pozíciót töltött be, elvégezte a szakot és így lett eü menedzser. Tehát a hely már eleve meg is volt.
2021. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh, ez is tök jól hangzik, köszi a tippeket! :)
2021. jún. 16. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Az eü. menedzsernek mondjuk semmi köze nincs az eü. mérnöknek, de Kérdező ezt olvasd el: [link]


Az egyik legfényesebb jövő előtt álló mérnöki területről van szó.

2021. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*mérnökhöz
2021. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!