Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolás és betegellátás szak?

Ápolás és betegellátás szak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire éri meg elvégezni a szakot és aki itt tanult/tanul, annak mi a véleménye róla?

2021. jún. 13. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Gyógytornásznak tanulok, számomra megéri mert ebben érzem magam jól. Nem akartam orvos lenni, valahogy mindig is ez vonzott. Viszont nem itthon szeretnék dolgozni, mert sem a szolgálati jogviszony, sem az emberek/betegek hozzáállása nem tetszik az egész egészségügyhöz.
2021. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. jún. 13. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Érettségi után ezen a vonalon mentem tovább.

Végül nem fejeztem be mert a gyakorlati órák alatt olyat láttam amit azóta se tudtam feldolgozni normálisan.


Persze ez már emberfüggő. De tényleg csak annak éri meg aki bírja és bármikor áldozná rá az életét.


(mentőtisztnek tanultam a szakvonalon belül)

2021. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ápolónak tanulok és szeretem, van jövője, elvégezhető a szak.

Az iskola falain belül megtanulod mi lenne az ideális, a gyakorlati helyeken pedig kiábrándulsz hogy semmi nem úgy van ahogy tanultad. :D De ettől függetlenül én szeretem, bár nem egy könnyű cél, de én ezt szeretem benne, hogy van értelme, haszna.

2021. jún. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azt szeretném kérdezni, hogy az ápoló szakra milyen tantárgyból érettségiztél emelten?
2021. jún. 14. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt éri meg elvégezni ami érdekel és el tudod képzelni, hogy jó hosszú ideig abban dolgozz.


Emelt biosz nem árt oda.

2021. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. jún. 15. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!