Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Andrássy Gyula Egyetem /...

Andrássy Gyula Egyetem / Andrássy Universität Budapest, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek a fent említett egyetemmel van bármi kapcsolata és megosztaná, megköszönném. Leginkább a gazdasági szakok érdekelnek (vezetés és szervezés, nemzetközi gazdaság és gazdálkodás), de ha más szakon tanult és összességében az egyetemről, a kis létszámú órákról valami tapasztalatot/véleményt leírna, nagy segítség lenne.

2021. jún. 14. 21:15
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Bár nem gazdasági szakra, de én a kultúrdiplomácia szakra jártam és nagyon tudom ajánlani. Családias légkör (minden 8. diákra jut egy tanár), anyanyelvi környezet és ami kifejezetten tetszett, az az interdiszciplinaritás volt, tehát hogy a többi szak előadásaira is mehettél és szoros volt a kapcsolat, emellett sok érdekes rendezvény volt.


Azt néztem, hogy pont jövő héten lesz egy online tájékoztató esemény, ott lesznek a Vezetés és Szervezés szakról is: [link]

2021. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon köszönöm a választ!

Igen részt veszek majd rajta.

Ha még esetleg van időd, arról írnál (ha privátban azt is megköszönöm), hogy külföldre mentél-e (nem tudom ez a szak van-e magyarul), akkor hogy velük szemben, miben volt előnyöd ilyesmiről ha írnál még, megköszönném :)

2021. jún. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!