Mást is megviselt ez az online oktatás?

Figyelt kérdés

Engem nagyon, a vizsgaidőszak így szörnyű volt az ibline szóbelik meg pláne (minden vizsgam olyan volt)

Kiégtem teljesen nem sikerultek a targyaim sajnos ezert passzivra kell mennem

Mást is ilyen rosszul érintette?



2021. jún. 14. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért én teljesítettem minden tárgyam, de valóban nagyon demotiváló volt.
2021. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Minden tárgyamat teljesítettem, sőt a céljaimhoz képest talán jobban is az online oktatás alatt, ráadásul a gyakorlatorientáltság miatt a szaknak az összetétele/követelménye sem változott, szóval arra sem lehet fogni, hogy puskázás meg online kamuvizsgák miatt sikerültek a tárgyaim jobban.


Viszont a szó amivel az egészet körbe tudnám írni, az szintén a demotiváló lenne, mint amit fentebb is írtak.

Egyszerűen minden kedve elmegy az embernek, összefolynak a napok és sokszor az értelmét sem találom már annak amit csinálok. Napi rutinom káosz lett, nen tudok magammal mit kezdeni, mindent unalmasnak találok amit csinálok.

Már csak azt kéne kiderítenem jósgömbbel, hogy vajon jövőre is távoktatás lesz-e, mert akkor már egy távolabbi, nívósabb egyetemre jelentkeznék mesterre, nem pedig a közelire ahol van a kiszemelt szak, így ugyanúgy otthonról azt csinálnám amit akarok, csak éppen elitebb egyetemen 😶

2021. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Engem az demotivál hogy szeptembertől megint személyes oktatás lesz. Nagyon szomorú vagyok ez miatt mert dolgozok egyetem mellett és rengeteg időt elvisz a bejárás, amíg otthon lehetett mindent csinálni sokkal könnyebb volt összeegyeztetni a 2-t.
2021. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én idén érettségiztem sajnos és nem úgy sikerültek, ahogy akartam. Könnyen lehet, hogy 1 év ki fog nekem maradni, mivel márcsak 1 szakra van esélyem. És ilyen eredmények után nagyon nincs kedvem a ballagáshoz, ráadásul az sem a szokásos módon lesz megrendezve.:/


Szóval engemet is nagyon megviselt ez.

2021. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
3assal értek egyet. Én is így vagyok. Online vittem 2 szakot párhuzamosan, minden vizsgám sikerült, vegyesen volt szóbeli, írásbeli, tesztes. Engem egyáltalán nem viselt meg, jó lenne ha maradna ez az online módszer.
2021. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Persze, mert lehet csalni😒🙄
2021. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Engem nagyon megviselt. Elsősorban mentálisan, de fizikálisan se vagyok a toppon. A motivációt már kb csak hírből ismerem 😅. A napok nekem is összefolynak kb... 😐 Plusz az itthoni környezetbe visszaszorulás is borzalmasan megviselte a családi kapcsolatokat is szerintem. Nagyvárosból haza kellett jönnöm kisvárosba, ahol SEMMI élet nincs, a koli nincs - emiatt a jelenlegi barátaim is szét vannak szóródva az országban. ☹️ Szerencsére a tanulmányaimat annyira durván nem viselte meg, csak 1-2-t az online oktatás.. De nekem mindigis kellett, hogy jelen legyek fizikálisan a teremben/előadóban, hogy figyeljek, hogy órák közt felkeljek. Ez az én tapasztalatom, én így élem meg, én nem szeretem az online és a hibrid oktatást. Más, lehet, hogy szereti.
2021. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

6os, muti hogy kell online szóbelinél és 20 perces tesztes vizsgáknál.

5-ös

2021. jún. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!