Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE GTI lehet nyelvet...

Az ELTE GTI lehet nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom főleg, akik oda járnak, de tudtok valamit ne tartsátok magatokban. Én azt olvastam, hogy nincs nyelvtanulásra lehetőség. Nemzetközi gazdàlkodás szakról lenne szó angol nyelven, ha számít. Egy felsőfokúm van angolból, viszont kellene még egy és nem tudom, hogy itt van-e lehetőség más nyelvet tanulni.

2021. jún. 15. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes nyelvoktatás nincs, azonban az Origo nyelvvizsga központ az ELTE-jé, az ELTE-s hallgatóknak jelentős kedvezmények járnak a nyelvi kurzusokhoz. Egyébként neked jogod van hallgatóként bármilyen tárgyat felvenni egyetemen belül és vendéghallgatóként egyetemen kívül is (bár ez utóbbi lehet, hogy pénzbe kerülne), de még így is olcsóbb, ha bejársz egy másik kar/szak nyelvórájára, mint egy tanfolyam. Persze ebből ugyan úgy vizsgáznod kell, mint a többi tárgyadból.
2021. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En GTI-s vagyok

Nalunk ugy van,hogy barmelyik tantargyadat felveheted angol vagy magyar nyelven, ezert ha a kepzes azt hiszem legalabb 90%-at angolul vegzed el, akkor a diplomad is angol nyelven lesz. Ennyit tudok sajnos a nyelvtalnulasrol (en gazdmenes vagyok es nalunk a szaknyelv nem feltetel) illetve megerositeni tudom az elozo valaszt😅

2021. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az origó nyelvcentrumnál már csak vizsgázni lehet, tanfolyamok nincsenek (kivéve pedagógusoknak): [link]
2021. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor csak jól olvastam, akkor valószínű így az ELTE hátra fog kerülni...
2021. jún. 16. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert azzal szamoljunk hogy igen pluszban nincs kulon nyelvoktatas de a btks targyakat felveheted te is ugyanugy, ahol tobbssgeben nyelvszakok vannak es vannak amik a 0rol indulnak (nekem szaktarsam finnul tanult igy) . Mig a BGE-n lehet hogy van lehetoseg addig ott fizeted az idegennyelvi hozzajarulastol kezdve minden anyamkinjat.
2021. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azert az eleg komoly, hogy nemzetkozi gazdalkodason feltetel a ket szaknyelvvizsga de nyelvtanulas nem lehetseges a gti-n 😅😅
2021. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!