Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógymasszőr végzettség mellé...

Gyógymasszőr végzettség mellé milyen másodszakmát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni, hogy mi lehetne még a masszőr mellé, amit akár vállalkozásban később tudnék kamatoztatni?

Egyébként gondoltam, hogy kozmetikus(szeretem az ilyen precíz, alapos dolgokat, mint pl arctisztítás, szemöldökszedés, arcmasszázs stb. de a sminkelés viszont nem menne) vagy valami hasonló, de mivel FIÚ vagyok, nem tudom bemerjem-e vállalni ezt.


Fizioterápiás asszisztens végzettséget ajánlották kórházba masszőr mellé, érdekes, de vállalkozásba szerintem nem sok hasznát venném(költséges)


Tehát ha valaki tudna valami jó tanácsot adni így névtelenül, és arctalanul, annak küldök egy virtuális nagy ölelést!


Üdv:20F



2021. jún. 17. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportmasszőr? Az kapcsolódik, sőt még rá is épül. Igaz kell hozzá tapasztalati idő. Vagy esetleg valamilyen gerinccel kapcsolatos plusz tanfolyam? Elég sok gyógymasszőrre épülő képzés van, azok nem érdekelnek?😅
2021. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogyne érdekelne, de nem tudom merre keressem vagy hol találom ezeket?


Viszont az fontos, hogy lehetőleg államis képzés legyen, amit egyelőre tudok ingyen tanulni

2021. jún. 17. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes kb csak iskolarendszerű oktatásban van és az inkább akkor kozmetikus.

Most épp átalakulnak az okj-k, úgyhogy vagy ingyenes tudsz menni valahova sok év alatt (ugyaneg van fizetősben is) vagy pedig még a kifutó régi okj-k közül valahova befizetsz és elvégzed azt 7-11 hónap alatt.

[link]

2021. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornász
2021. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!