Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Angliában mennyi eséllyel...

Angliában mennyi eséllyel indul az ember magyar okj-s sport és gyógymasszőri képesítéssel és telített-e a piac?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi eséllyel, mint a magyar papír nélkül.
2015. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen nem nézik meg a külföldi papírt vagy megnézik, de nem lesz. rják (vagy, mert értéktelen értsd: ismeretlen számukra vagy mert lenyomozhatatlan az eredete vagy és ez a 4-es opció, amit legutóbb hallottam magyar okj-kel kapcsolatban, hogy ott nem fogadják el, targoncás okj-ről hallottam, hogy ott is le kell tennie az illetőnek még egyszer)
2015. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Először is az Europass bizonyítványt pont arra találták ki, hogy ne legyen senkinek kínai az oklevél. Mindenképp érdemes kiváltani, pár ezer forint. Másodszor ilyen képesítéssel tipikusan lehet vállalkozni, mert csak egy ágy meg egy helyiség kell hozzá. Ez nem olyan, mint a mosogató, hogy kell hozzá egy étterem, ahol alkalmazzák.
2015. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bob the builder ***** válasza:

[link]


Itt van amit nagyjából tudnod kell.

2015. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
europass ne nevettess
2015. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 andpand válasza:
Otthon egyes szakmához nem is vesznek fel papír nélkül itt nem foglalkoznak vele (persze nem minden szakmát érték! )de itt lehetsz fodrász, masszőr, szakács papír nélkül csak vegyenek fel. Itt sajnos a referencia számít ez egy ördögi kör: sokan nem alkalmaznak referencia nélkül, de hogy szerezz referenciát, ha nem alkalmaznak... Szóval csak egyszer kell bekerulni, de ahhoz az ismerős a legjobb út. Azt nem tudom mennyire telített a piac de én a papír miatt nem aggódnek.
2015. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!