Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszertári aszisztens,vagy...

Gyógyszertári aszisztens,vagy pénzügy- számvitel?

Figyelt kérdés

Egészségügy vonz már elég régóta,de anyukám ápolónő,így ahogy csak tud,lebeszél(t) róla. Leginkabb azon belül is ápoló,orvos,stb,azok,akik valamilyen mértékben végezhetnek önállóan (is) beavatkozásokat,stb. Sajnos erről lemondtam,családom miatt,mert tapasztaltam,hogy milyen rossz az,amikor kicsiként anyukám 12 órában éjszaka dolgozik,illetve házasságnak sem feltétlen túl jó. Lelkileg sem tudom,hogyan bírnám,illetve fizikailag is megterhelő. Dolgoztam 2 évig diákként (passzív voltam, szinte heti 35 órákat is dolgoztam) irodában,asszisztensként. Tetszett maga az irodai munka,az viszont nem,hogy szaktudás nélkül voltam ott,"csicska"-ként. Szerettem matematikát is,4-es tanuló voltam belőle. Több informatikus ismerősöm is van,na viszont a matematika azon szintje ki van lőve,az már sok nekem,bár tudtommal a fent említette szakon szerencsére nem kell azon a szinten matematikázni.

A lényeg: 21 éves vagyok, van egy fél éves kibabám, egyetemet ott hagytam,nem igazan miatta,nem szerettem a szakomat,és baba mellett pedig kizártnak tartottam,hogy legyen eröm végigcsinálni,ezért ott hagytam. Olyan szakmát szeretnék,amivel jól kereshetek,viszonylag hamar elvégzem,és nem utálom. Mit tudnátok még ajánlani?


2021. jún. 18. 11:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy 2 B2-es nyelvvizsgám már van. (Angol és nemet)
2021. jún. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!