Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy szàmvitel FOSZ-t...

Pénzügy szàmvitel FOSZ-t végeztem "Pénzintézeti"-szakirányon alapszaknak lenne értelme?Teljesìthetö?

Figyelt kérdés
A 4 félévböl amit FOSZ képzésen végeztem tàrgyakat beszàmolnak ìgy még 4 félévem lenne (jó esetben) Pénzintézeti szakirànyon tanultam nem vàllalkozàsi tehàt szàmvitel tàrgyaim egyàltalàn nem voltak és tudom hogy szàmvitel 1,2,3... Van az alapszakon ...Teljesìthetö ez a szak ìgy szàmomra?Illetve az elhelyezkedésben ez a szak mennyire àllja meg a helyét?
2021. jún. 17. 10:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Mármint mennél tovább BSc-re? IGEN! Nagyon jó ötlet!!! Az egész életedet jobbá tennéd vele.


Elhelyezkedésben NAGYON jó!


Számvitel 1, 2, 3 – gondolom ezt az alapszakon utána kell majd tolnod. Kicsi tanulós, de megéri! Életed legjobb döntése lenne.

2021. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Erre a vàlaszra nem szàmìtottam de köszi a biztatást.

Szàmvitel alapok voltak nekem de az tényleg csak az alapok voltak

2021. jún. 17. 13:42
 3/32 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom ugyanebben a helyzetben van. Ő is Foszkot végzett, és szeretne továbbmenni, azt megkérdezhetem h mennyi lett a ponteredményed? Ő A BGE- re jár, ami most alapítványi lesz, ezáltal nem tudni h mennyire emelik fel a ponthatárokat. :(
2021. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
405 lett lehet h kevés lesz :(
2021. jún. 26. 16:53
 5/32 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk h nem lesz drasztikus emelés. Itt a gyk-n 5-20 + pontot tippelnek.
2021. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én Békés megyébe jelentkeztem nappalin 406 volt tavaly levelezön 400
2021. jún. 28. 07:32
 7/32 anonim ***** válasza:
Itt a BGE-n 400 volt tavaly a nappalin és a levelezőn is. Hát drukkolok neked, meg a lányomnak is. Az a baj h idén sokkal többen jelentkeztek,ezért tippeltek sokan a pont emelésre.:(
2021. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nyelvvizsgàm nincs ahogy olvastam csak ìràsbelire is jàr a max 28 pont és csak szóbelire is a 14 többlepont, Békès megyei egyetemhez szerintem magas ez a ponthatàr
2021. jún. 28. 17:12
 9/32 A kérdező kommentje:
Ràadàsul 20-20föt vesznek fel nappalira/levelezöre ami nem túl sok szerintem
2021. jún. 28. 17:13
 10/32 anonim ***** válasza:
Hopsz ezeket a válaszokat nem jelezte. Egyébként nem hogy nem túl sok, hanem nagyon kevés. :( Gondolataim szerint te a GFE-re jelentkeztél.Azért ott többen jelentkeznek, szerintem, mivel itt Pesten több lehetőség is adott. A nyelvvizsgát meg sajnálom h nem tudtad letenni, a lányomnak sikerült úgy hogy gyakorlatilag semmit nem tud. Mázlija volt.
2021. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!