Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt informatika vélemények,...

Emelt informatika vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Két év múlva fogok érettségizni és szeretnék két emelt tárgyat tenni, az egyik a német nyelv lesz a második még kérdéses. Legjobban az informatikára látok a legtöbb esélyt. Mindig ötös voltam belőle, van tapasztalatom is, egy évet jártam informatikai technikumba, de az első évben abbahagytam (túl messze volt a suli az otthonunktól és nem szerettem minden hétköznap hajnalok hajnalán felkelni).


Akik emeltet tettek infóból, nem bánták meg, hogy arra jelentkeztetek? Készültetek az iskolán kívül a gyakorlati feladatokra?

Szeretnék minimum négyest szerezni az infó emelten. Nehéz összehozni négyest, otthoni gyakorlás nélkül?



2021. jún. 18. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyi haszna van , hogy ha jelentkezel egyetemre plusz pont jár érte.

Szerintem önmagában nem sokat ér.

Kicsit nehezebb office feladatok vannak. Meg van egy érdekesebb programozás rész.

2021. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel lehet rá készülni, négyest programozás nélkül is összehozható, de 2 év alatt azt a minimális tudást össze lehet rá szedni
2021. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én idén februárban kezdtem el heti 2szer magántanárrral programozni kb a nulláról. 77%-os lett az emelt infóm. A többi MS programot simán kilehet tanulni egyénileg is. Ha esetleg érdekelne a tanár elérhetősége dobj egy üzenetet. Rettentő jól tanított engem. Igazi infós személyisége van, de az órákon egy percig sem éreztem azt, hogy időt vesztegetnénk. Teljesen kimaxoltuk az időt és látszik is az eredménye.
2021. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!