Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan munka ami a csillagv...

Van olyan munka ami a csillagvizsgálást foglalja magába?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha esetleg bugyuta kérdést tettem fel, de ha esetleg van egy ilyen munka lehetőség akkor szeretnék ebbe bele tanulni. Nagyon szeretem a csillagokat, meg nagyon szeretnék az univerzum után kutatni mert egy csomó lehetőség rejlik benne és szeretném közelebb érezni magamat a világomhoz amiben élek.


Ha van egy ilyen munka akkor mit kéne tanulnom? Milyen végzettséget kell végeznem? Ezt lehet tanulni egyetemen vagy lehet külön tanfolyamon akár? Ha igen hol?


Előre is köszönöm a segítségeteket☺️



2021. jún. 29. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Itt van, melyik egyetemen lehet csillagásznak tanulni. Alsóbb fokú képzés nincs ebből: [link]
2021. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A főkérdésre: A "csillagvizsgálás" nem egy igazán megfogható tevékenység. :) Ami szerintem szóba jöhet, az vagy tudományos kutatásban való részvétel (ami nem igazán egy "munka"), vagy kereskedelmi célú mérések és számítások, telemetria, térinformatika, geológiai, hírközlési, telekommunikációs célú mérések, stb.
2021. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!