Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudnák kezdeni az életemmel?

Mit tudnák kezdeni az életemmel?

Figyelt kérdés

Az iskolát 16 évesen ottkellett hagyjam miután befejeztem a 10 osztályt, családi problémák miatt (a szüleim elváltak és egyik sem akarta fizetni a tanulmányaim) és elkellett kezdjek dolgozni.

Azóta egy cipőgyárban dolgozom. Most vagyok 19 éves. De valamit kezdeni akarok az életemmel.

Nincs lehetőség arra, hogy online elvégezzem az iskolát? Mivel estibe nem lenne erőm munka után.

Vagy esetleg egy jó tanfolyamot tudnátok ajánlani?

Bocsánat ha találtok helyesírási vagy összefügghetetlen mondatokat nagyon siettem az írással.



2021. jún. 28. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát online érettségi/értelmes szakma nem nagyon van. Menj el máshova dolgozni, ahol normális a beosztásod, és tedd le estin az érettségit 1-2 év alatt, az nem sok idő. Nekem estin volt több osztálytársam is akik gyári munka + család mellett tették le a szakmát. Még nem vagy elkésve, tanulni nem késő soha, cselekedj! Még pont időben vagy, a legtöbb képzésre most kell jelentkezni, és szeptemberben indul. Van olyan hely is, ahova csak hétvégente kell bejárni(lehet neked ez jobb lenne).
2021. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Nemúgy értettem, hogy online érettségi hanem úgy, hogy az anyagot leadják online és csak vizsgázni kell bemenni időközönként.

Jelenleg nincs választásom máshova menni ez a gyár van csak a környezetemben ígyis busszal járok munkába. :)

2021. jún. 29. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak képzések, amiket online délután-este tartanak, de amikről én tudok, sajnos érettségihez kötöttek.

Nézz rá pár képzéssel foglalkozó cég oldalára, és nézz ki valamit ami érdekel.

2021. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!