Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová tűntek a felnőttképzési...

Hová tűntek a felnőttképzési egészségügyi szakok, miért csak nappalin tanulhatóak?

Figyelt kérdés

Nem értem, még az okj idején volt lehetőség több felnőttképézési suliban is szövettani asszisztensit, klinikai asszisztensit és hasonlóakat tanulni, most az új rendszerben ahogy kikerültek a felnőttképzési központokból és átkerültek az iskolarendszerbe már nem indulnak, ezek az iskolák nem nagyon foglalkoznak felnőttekkel. Az ápolói persze van.


Már néztem a NIVE oldalán, a szakkepzes.ikk oldalán, letöltöttem az excel fájlt is, ami tartalmazza ugyan az általam felsorolt szakokat, de egy iskola sem indítja felnőtteknek ha jobban utánanézek. Talán egy van Szolnokon, ami nagyon érdekes, mert eddig a fővárosban volt egy csomó helyen és legalább ez egy vonzáskörzet. Most én csinálom rosszul a keresést, vagy tényleg nincsenek?


2021. júl. 1. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk, Nyíregyházán, még mindig van lehetőség esti tagozatra is. Igaz nem szövettani asszisztens, de gyakorló ápoló, általános ápoló, fizioterápiás asszisztens, mentőápoló képzés és stb. is indul esti tagozaton.
2021. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az, csak ezek maradtak.
2021. júl. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!