Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 2021 őszén jelentkezem...

Ha 2021 őszén jelentkezem egészségügyi felnőttképzőbe akkor esélyes, hogy jelentkezés feltétele lesz a koronavírus vakcina megléte?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok jelenleg. Nem nagyon voltak kilátásaim milyen irányba szeretnék továbbtanulni, de végül az egészségügyön belül megfogott egy szakma.


A lényeg, hogy lehetett már hallani különféle dolgokat mint például, hogy ha egészségügyben dolgozol elsőként fogod megkapni és valószínűleg nem lesz más választásod.

Ennek mennyi igazságtartama lehet?

Hepatitis B oltás az megvan szabva egyébként feltételként de nyilván azt mindenki megkapta még általános iskolába. Ebből kiindulva pedig félő, hogy talán ez az oltás is kötelező lesz.



Ti mit gondoltok? Nem vagyok oltásellenes mielőtt valaki ezzel jönne de nem bízok annyira az ilyen vakcinákba, hogy elsőként vegyem fel.



2020. nov. 21. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Félő? Inkább hálás lennék, ha elsőként kapnám meg.
2020. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Van esélyed rá, hogy meg kell lennie. Valószínűleg elsőnek leoltva az eü dolgozok és a veszélyeztetett korosztály lesz. Nem csodálom, hogy aggódsz, hogy kelleni fog én sem adatnám be magamnak azt a pár hónap alatt kikevert vackot.
2020. nov. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Értem, köszönöm.


Hát amennyiben kötelező lesz, van egy vészforgató könyvem hálistennek. Tavaly nyáron magán úton "kitanultam" egy szakmát, van is egy ismerősöm aki a magánvállalatában alkalmazzon, valószínűleg 1 évig akkor ott melóznék aztán 2022-be ha minden oké lesz akkor már bevállalnám a vakcinát.

2020. nov. 22. 09:56
 4/4 anonim válasza:

Tavasszal lesznek az első oltások, neked elég lesz késő nyáron beadatni. Addig a komolyabb mellékhatások, ha lesznek, kibuknak.


Illetve olyan mellékhatásai is lehetnek amelyek 2022-re se derülnek ki.


Több fajta eljárású oltások lesznek, én olyat vállalnék be amely egy már rég alkalmazott eljáráson alapul (pl amilyen az influenzáé). A Pfizer-é pl nem ilyen és körülményes a szállítása is, -70 fokon.

2020. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!