Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy lány lehet építészmérnök...

Egy lány lehet építészmérnök vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Röviden arról van szó hogy "kaptam egy ilyen lehetőséget" hogy ezt tanulhassam. most nem részletezném annyira.

Viszont semmit nem igazán tudok erről,nincs túl sok információm.

A lényeg hogy 4évig matek felmentett voltam és gondolom ehhez azért igencsak kell matek tudás. Én kb 1es és 2es közötti szintén vagyok matekból.

Meg lehetne ezt így is tanulni?

Nagyon nagy hátrány ez?


2021. júl. 3. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én építészmérnöknek tanulok (lányként), ha van kérdésed írj nyugodtan.

Nekem az első év (emelt matekról jöttem gimiből) nagyon nehéz volt a statikát és egyéb matekos tantárgyakat nézve.. Lehet ott elhasalnál ha nem ment eddig sem a matek.

Ha érdekel ez a téma akkor inkább az építőművész szakot ajánlanám. Arról is tudok mesélni ha akarod.:)

2021. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xp ali ***** válasza:
100%
Mérnökként kell a matek. Nem is akármilyen. Az ilyen alapműveltség a szakmában, mégha a yakorlatban már semmit sem számolnak kézzel. Ha nem tudod a gimis matekot 4-5ösre, semmi esélyed átjutni az ilyen alapozó tárgyakon. Habár nem ez a szakma legfőbb szépsége, és nem is ez a legnehezebb.
2021. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!