Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vettek fel a Közszolgál...

Ha nem vettek fel a Közszolgálati Egyetemre, még lehetek nyomozó?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem valamelyik rendészet szakgimnáziumot, úgyis lehetek nyomozó vagy csak járőr? Esetleg van valamilyen továbblépési lehetőség, hogy tiszthelyettesként nyomozó lehessek?

2021. júl. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jelentkezel jövőre
2021. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk egy évet várni még. Így is az egyetem 4 év. Szóval 5 év eltellik és még csak akkor kezdek el pénzt keresni. Rendvédelmi technikumba pedig már biztos, hogy fel vesznek, ezért is kérdeztem hogy van e valamilyen lehetőség hogy tiszti nélkül nyomozó lehessek.
2021. júl. 5. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A rendvédelmi technikum elvégzése után ha engedik jelentkezhetsz továbbképzésekre, illetve állományból is lehet jelentkezni az egyetemre, úgy 6 féléves. Én is oda készülök, mindez le van írva érthetően az egyetem oldalára, nézz utána picit.
2021. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, megéri tovább tanulni? Csak mert eddig akivel találkoztam mindenki azt mondta, hogy nagyon rossz a rendőri fizetés....
2021. júl. 6. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki döntse el magának hogy megéri-e. Szerintem valahol erre születni is kell, nem mindenki bírja azt a stresszt és utálatot ami őket éri. Nekem már kiskorom óta ez az álmom, rengeteget kutakodtam utána, imádom.

Ha jól tudom a kezdő tiszthelyettesi fizetés valahol 160-170ezer(?) körül mozog, a tiszti 230ezernél kezdődik. Ehhez jön hozzá a nyelvvizsgapótlék, illetve a rendfokozatod növekvésével minimálisan a fizetés is nő. Mindezek mellett az életedet kockáztatod minden nap, sokszor hülyékkel kell foglalkoznod és esetleg egy olyan dolgot megértetni velük amivel talán te sem értesz egyet.

Ha gondolod és esetleg tudok még valamiben segíteni írhatsz privátban, ott talán egyszerűbb.

2021. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még az előző vagyok. Ha valamit rosszul írtan kérlek ne harapjátok le a fejem, nincs rendőr ismerősöm, én is csak olvastam ezeket különböző helyeken.
2021. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!