Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a kritériuma annak, hogy...

Mi a kritériuma annak, hogy valakit felvegyenek a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre és bűnügyi nyomozó legyen?

Figyelt kérdés

Ha én mondjuk bűnügyi nyomozó szeretnék lenni és felvettek már az egyetemre ott milyen vizsgák lesznek ? Olvastam az oldalukon ,hogy hogyan lehet bejutni de arról nem nagyon találtam infót ,hogy ha valaki bűnügyi nyomozónak tanul ott milyen vizsgákat kell teljesítenie? És ha lediplomáztam utána rögtön felvesznek egy rendőr őrsre nyomozónak és terepre küldeni vagy azért lesz előtte kisebb bemutatás az őrsön mi ,hogy zajlik.. ? Na meg aki bűnügyi nyomozó az már tisztnek számít ? Járhat civil egyenruhában (öltönyben) ? Előre is köszönöm válaszokat ! Privát üzenetet is nagyon szívesen elfogadok aki otthon van a témában esetleg annak tanul.



LEGYENEK SZÍVESEK AZOK AKIK NEM ÉRTENEK HOZZÁ AZT A VÁLASZT MELLŐZNI ,HOGY "HA MÁR NYOMOZÓNAK KÉSZÜLSZ AKKOR NYOMOZD KI" Előre is köszi :)


2017. jan. 14. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a videóban mindent megtalálsz! Nekem sokat segített, felvételtől elkezdve fizetésig minden van. Az hogy miután elvégzed az egyetemet és az örsön mi hogy zajlik nem tudom. Nyilván van valami bemutatkozós része is

Videó:

[link]

2017. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!