Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam szerintetek?

Melyiket válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés

Érdekes módon a matek és az infó érettségim lett a legrosszabb. Ilyen 70% körül. De az az igazság, hogy mindkettőt jobban szeretem, mint a többi tantárgyat.

Szerintetek gazdinfóra menjek vagy gazdmenre?

Egyik sem tudom miről szól. De csak nem lehetnek olyan rosszak. Ti melyiket választanátok?



2021. júl. 3. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Így egyiket sem, ha azt sem tudod "miről szólnak", így lehet szenvedés is, és elpazarolod az ingyenes féléveidet.
2021. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Omm nem tudom mi mást tanulhatnek. Szval ezek jók lesznek. Szenvedés nem lesz, mert ez a fogalom az en életemben nem létezik.
2021. júl. 3. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Menj gazdmenre, az jobb döntés neked!
2021. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
A gazdinfo saját véleményem szerint karrier szempontjából sokkal jobb. Még ha úgy döntesz, hogy az It irányzat meg sem jön be és marad a gazdasági vonal munka keresés során akkor is van egy háttér infós tudásod ami a mai világban lassan nélkülözhetetlen. Ha meg bejön az It-s vonal akkor meg nyert ügyed van. Szóval mindkét munkaterületre belépő lehet ez a szakma. Gazdmen meg saját véleményem szerint egy tucat képzés , túl sokan elvégzik. Egyebkent én gyenge 4-es matek tudással mentem mérnöki egyetemre. De odatettem magam, bejártam, tanultam, az elején vettem magán zh és vizsga felkészítő órákat is és elvégeztem. Szóval kitartás kérdése.
2021. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha legalább a felvin a szakleírásokat elolvasnád, és akkor talán lenne némi információd ami alapján dönthetnél?
2021. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már elolvastam. Ezért gondoltam, hogy nem lehet rossz. Ezek nem olyan dolgok mint egy színész vagy pék. Egy 18 éves nem tudja mik ezek.
2021. júl. 5. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez elég szomorú. De gondolom a tiktok videók mennek ezerrel....
2021. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
😆😆 nincs tiktokom
2021. júl. 5. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Akkor insta, meg snap...
2021. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!