Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Bepánikoltam.

Mit csináljak? Bepánikoltam.

Figyelt kérdés

Bocs a kategóriáért és hosszú lesz.


Az a helyzet, hogy kiskorom óta mindig vonzott a színpad. Nem akartam hollywoodi csillag vagy bármi lenni, egyszerűen csak hazai színpadon akartam állni, mint musical színész. Nagyon szeretek énekelni és elméletileg van is hangom. De csak nagyon ritkán nyílik lehetőségem énekelni, itthon sem tudok. Mindent félretéve amit szeretnék senki sem támogtatja. Mindig azt hallottam, hogy 'lehetetlen add fel, ebből nem fogsz megélni. Botrányt akarsz? Menj a valóvilágba. Meg ehhez a munkahoz mindenkivel lekell feküdj'. Szóval végülis sosem képeztem igazán magam..

Első osztálytól fogva drámáztam meg énekkaros voltam.. ezek miatt szerettem meg és aztán már a színészkedés miatt jártam. Drámára egész általános alatt. Énekkarra hellyel közzel, plusz egy évig gimiben.


Valahányszor megnézek egy musicelt (mindet imádom) bizsereg a gyomrom, annyira szeretném legalább megpróbálni! Hát aztán ha nem sikerül, de azért mégis csak azt szeretném.

De most ott tartok, hogy nemtudok megnézni semmit, mert félek, meg tudom hogy ketyeg az órám. 21 vagyok. 26 a korhatár a színművészetin. Ha felvételizni akarok, de nem lesz elég. Vagy nemtudom.

Itthon élek. Csak nemrég kezdtem el gyűjteni albira. A színmű nehéz. És drága. Van esélyem albi mellett dolgozva félretenni rá? Meg az ének tanárra? Meg barmi masra? Ha felvesznek.. tudok mellette dolgozni?

Érdemes egyáltalán még megpróbálnom, vagy mindent egybevetve tényleg elkéstem?


Barmilyen válasznak tanácsnak nagyon örülnék.

És ha elírtam valamit nézzétek el.



2021. júl. 5. 07:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

ha ez minden vágyad, persze, hogy érdemes

viszont a tanár nagyon drága, albit, tandíjat, kaját is fizetni nagyon sok lenne mellette, akkor vegyél majd fel diákhitelt

2021. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bővebben tudsz diákhitelről mesélni? Szégyellem de annyira arra voltam nevelve minig hogy munka hogy sosem néztem utána vagy volt tervben. Nem is tudom már hogy tudnék-e felvenni, ha nem is biztos hogy felvesznek a suliba
2021. júl. 5. 07:22
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint. utana nézni utána tudok mi az, de az en esetemben hogy működne?
2021. júl. 5. 07:22
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem muszáj egyetemre menni, vannak színi tanodák is, talán annak még több értelmét látom.

Ha ez minden vágyad, akkor tegyél meg érte mindent!

2021. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

felveheted tandíjra és szabad felhasználásra is, azt hiszem, mindkettőt egyszerre is lehet

annyi, hogy bemész, és kéred, gondolom kell hozzá jogviszony igazolás vagy valami ilyesmi, más különleges feltételről nem tudok

2021. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Eddig mit csináltál?
2021. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hogyhogy mit csináltam?
2021. júl. 5. 09:28
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
21 éves vagy, azt írtad. Eddig miért nem jelentkeztél, mit csináltál? Mert ha annyira akarnád ezt az egészet, akkor tettél volna érte.
2021. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8as, egyrészt van, aki 20 évesen érettségizik, másrészt szerinted minden mindig úgy történik, ahogyan forgatókönyv szerint "kellene"?

én pl. 4 évig voltam kórházban, ezért csúsztam mindennel

2021. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tényleg 20 évesen éretségiztem, de mint ahogy mondtam, tulajdonképpen eddig megpróbáltam egy ajtó mögé zárni az "álmaim", mert egy gyerek ha egész végig azt hallja, hogy semmi értelme, hisz a szüleinek, rokonoknak.

Nem is akartam miattuk elővenni. Csakhát van ami nem marad az ajtó mögött. :'D

2021. júl. 5. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!