Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bepánikoltam a vizsga miatt,...

Bepánikoltam a vizsga miatt, már 4 napja nem megy a tanulás, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom elfaradtal mar igy a veggere... en ha stresszesnek erzem magam (aminek kobetkezteben persze nem birok megmaradni a fenekemen...) elmegyek setalni, az sokat segit. De barmilyen sport jo lehet szerintem.

Illetve ha mar nagyon erzem, hogy nem bírom, elmegyek a konyvtarba tanulni. Ott elkezdem, es ahogy latom, hogy haladok, egyre lelkesebb leszek, es masnap mar otthon is megy. :D

Kitartas!

2018. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj kikapcsolódni, nem normális, ha mindig csak a vizsgán jár az eszed, egyre csak stresszeled magad. Tanulás közben 2 óránként tarts szünetet, ilyenkor sétálj egyet, vagy hallgass zenéket stb, ami kikapcsol, csak az a lényeg, hogy ne görcsölj. Ilyenkor próbáld felidézni, hogy miket tanultál meg, hagyj magadnak időt a memorizálásra, ne akarj egyszerre túl nagy anyagrészt elsajátítani. Hajrá.
2018. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 2 x volt életemben olyan vizsgaidőszakom amiről úgy éreztem, hogy több a tanulni való mint amit győzök. Így már jóval utána elmondhatom mi segített. 1. A rendszeres tanulás, nem lehet több száz oldalt pár nap alatt bemagolni. 2. Mikor indultam vizsgázni már teljesen zavarodottnak, hülyének éreztem magam, féltem, izgultam, magyarul f.stam. Leültem és pár percig imádkoztam koncentrálva a vizsgára. 4- est 5- öst kaptam minden tárgyból
2018. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mozgás sokat segít.

Sétálj 1 órát a friss levegőn.

2018. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!