Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon bepánikoltam, mit...

Nagyon bepánikoltam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két nap múlva szóbeli érettségi, mindent átnéztem nagyjából. A tegnapi nap még pihiztem is nagy nyugalomban, aztán elkezdtem ismételni és amit még májusba tanultam teljesen kiment a fejemből.:( Olyan mintha most olvasnám először, meg kb. minden ami nem ezen a héten tanultam. Feleslegesnek érzem így utólag, hogy hamar elkezdtem. Mit csináljak?:( Ennyit nem tudok átismételni ilyen rövid idő alatt.

2018. jún. 17. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Bízd a sorsra.


Két nap alatt már nem lehet világot megváltani, próbáld azért olvasgatni, azzán lesz ami lesz. Milyen tantárgyról van szó?

2018. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rövidtávú memóriába tanultad meg. Úgy kell tanulni hogy: megtanulsz valamit aztán pár óra múlva felmondod majd másnap is felmondod majd 3 nap múlva majd 1 hét múlva 2 hét múlva 1 hónap múlva. Ha ezt az algoritmust követed sose felejted el amit megtanultál.... szerinted jogon orvosin stb helyen hogy tanulják meg h 10 év múlva is emlékeznek rá? A rossz tanulási módszered miatt nem tudod. Az oktatással is ez a baj. Nem tanítanak meg tanulni.
2018. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amit tudsz próbáld meg átolvasni, hátha valamit segít, de tényleg már 2 nap alatt nem fogod megváltani a világot
2018. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Történelem, nem volt normális tanárunk 4 évig, csak érettségi előtt kiosztotta a tételeket. Egy hónapig tartott amíg nulla magyarázattal "bemagoltam". A többire alig hagytam időt, mivel az csak ismétlés, de így utólag már mindezt bánom. Mehet a süllyesztőbe négy év tanulás.
2018. jún. 17. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be vagy pánikolva. Kicsit nyugodj meg. Menj el sétálni, fagyizz egyet, szunyókálj ebéd után, utána ess neki még egyszer és nézd át az egészet. Nem lesz semmi baj.
2018. jún. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nyugodj meg! Ma érettségiztem. Semmit nem tudtam az egyik tételemből, de súgtak a tanárok.
2018. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem pont ugyan ez volt szombat vasárnap, hétfőn tudtuk meg ki mikor érettségizik, én pont az első csoportba kerültem aznap. Eszembejutott minden tétel amiket kihúztam, csak ráparáztam előtte, hogy teljesen elfelejtettem, de végül eszembe jutott ami kellett!
2018. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már túl vagyok rajta. Összességében nem lett olyan rossz, bár töriből annyira izgultam, hogy a legegyszerűbb tételt is sikerült elcsesznem, úgyhogy amiatt elég rosszul érzem magam.
2018. jún. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!