Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki jövőre...

Van itt olyan, aki jövőre érettségizik majd emelt szinten egészségügyi ismeretekből?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincsenek pontos szóbeli tétel címek, de akik esetleg érettségiztek már emelt eüből vagy fognak, ők hogyan készültek/készülnek fel rá?

A középfokút már pár éve megcsináltam Kecskeméten a Szent-Györgyibe, de ezzel többre mennék, azért gondoltam rá.



2021. júl. 5. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én idén csináltam belőle emeltet.

Az előző év feladatait próbáltam tanulni, bár feleslegesen, mivel egy ismétlődő feladat sem volt.

Igazából a mostani eszemmel az anatómia könyvet tanulmányoznám, az ábrákat mindenképp, átnézném a latin szavakat.

Emellett a gondozástan könyvet is átfutnám párszor, mivel csecsemős kérdés is volt. A gyerekkori kiütéses fertőző betegségeket (baranyhimlo, skarlát stb) átnézném, mivel az is volt benne, illetve a Bokor Nándor könyvet is mindenképp nézd át!

2021. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!