Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek fog emelkedni...

Szerintetek fog emelkedni SOTE AÓK-on a ponthatár?

Figyelt kérdés

Állítólag többen jelentkeztek idén egyetemre, arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek az előző évi 425-ről feljebb mehet-e pl. 2 pontot?

Mit jósolnátok?



2021. júl. 5. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nőni fog.
Szerintem csökkenni fog.
Szerintem közel változatlan marad.
43 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Valoszinu.


Szoltak a szulok a gimnazista gyerekeknek hogy a covid meg hasonlok nem tagitanak, igy nagyon meg fogjak fizetni az orvosokat, plane kulfoldon.

2021. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nőni fog, de nem annyira, hogy újra 440 körül legyen. Különböző, kémiás-bioszos csoportokban felmérést csináltak az ezen érettségin elért eredményekről és biológiából kb. 4 ponttal, kémiából pedig 7 ponttal értek el átlagosan többet az érettségizők. Ez még mindig 10 ponttal alacsonyabb, mint a szóbelis átlag, de ugye magasabb, mint a tavalyi, így ezért valószínű egy kisebb emelkedés. Személy szerint én 430 körülre lőném be a SOTE-s ponthatárt.
2021. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát, többen jelentkeztek orvosira, mint tavaly, de most sem volt szóbeli, szóval nem fogja elérni a 440 környékét.

(Régi osztálytársam októberben volt, és ő 19 pontot javított összesen a két emelt szóbelivel, szóval nagy előnyben van a 446 pontjával)

Meg egyébként azokban a kémiás-bioszos csoportokban, tavaly is azt írták, hogy a statisztikák alapján nem nagyon fog lejjebb menni a ponthatár, és erre mindenhol vagy 20 ponttal csökkent a ponthatár.

De én is 430-at jósolok a SOTE-re, vidéket olyan 405-410 körül lőném be.

2021. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
3-as vagyok, nekem egyébként 408 pontom van, de hátha becsúszok valahova🥲🙏🏻
2021. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem állítólag, valóban többen jelentkeztek az SE-ÁOK-ra, közel 300-al többen a felvi statisztika szerint.

Szerintem is nőni fog, 430 körülire saccolnám.

2021. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!