Idén emelkedni fognak a ponthatárok az orvosi egyetemeken?

Figyelt kérdés
Szerintetek olyasmi lesz a ponthatár, mint 2020-ban, vagy inkább mint az azelőtti években?

2021. febr. 1. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem vagy hasonló marad, mint 2020-ban, vagy 10, maximum 15 ponttal mehet fel a szóbeli miatt.

A mostani végzősök már 7 hónapja vannak otthon...ez is rengeteget számít azért.

2021. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
Azt is vedd figyelembe, hogy jelentősen nőtt a várható fizetés végzés után, ami miatt simán lehet, hogy idén többen akarnak majd Orvosira jelentkezni.
2021. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kiszámíthatatlan. Így, hogy lesz szóbeli, viszont a végzősök jó ideje online oktatásban vannak elég kétesek az érzéseim. Viszont a szóbelik miatt azt mondanám, hogy közelebb lesz a ponthatár az előző évekéhez, szerintem aki orvosira készül és komolyan veszi, azt az online oktatás nem tántorítja el a tanulástól.
2021. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csökkenni semmiképp nem fog. Szerintem ha valakik, akkor az orvosira készülők szokták át leghamarabb az önálló tanulásra, hasznosabban osztják be az idejüket, küzdenek, akár jobban is teljesítenek, mint bejárósan, mivel ugye a sok töltelék tárgy nincs, rengeteg idő szabadult fel. A szóbeli miatt is inkább emelkedést mondanék.
2021. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit nőni fog.
2021. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel a SOTE és az SZTE is alapítványi kézben van, ezért egyéni minimumponthatárt húzhatnak meg, szóval nem lehet tudni, alapvetően valószínűleg csökkenne
2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban csak azért csökkent ennyire a ponthatár, mert elmaradtak a szóbelik. Ha sosem lett volna szóbeli, akkor mindig is “olyan alacsony”ak lettek volna a ponthatárok.

Ha lesz szóbeli, akkor a 2019-est vedd alapul, és vonj le belőle pár pontot(inkább 5-10) mivel a mostani végzősök eleg regota vannak otthon, és vhol azt hallom, hogy jól megy az online oktatás, vhol egyáltalan nem megy.

Ha nem lesz szóbeli, akkor a tavalyi ponthatárokat kell figyelembe venni.

2021. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!