Mozdonyvezető gyakornok melyik "telephelyen" a legjobb ?

Figyelt kérdés

Nézegettem a mozdonyvezető gyakornoki hirdetéseket, több városban is indul tanfolyam.


Ha van valamelyikkel tapasztalatod, annak örülnék ha leírnád.

Én személy szerint szívesen költöznék fel Budapestre, de most Békés megyében élek, így Szeged lenne a másik hely ahova tudnék tanfolyamra járni.


2021. júl. 5. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem, engem is érdekel. Követem.
2021. júl. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Budapesti igazgatósághoz csak akkor kerülhetsz ha már van pesti lakcímed. Egyébként nagy általánosságban: ha pesti leszel, akkor NAGYRÉSZT elővárosozni fogsz, vagy valamelyik állomás tartalékos szolgálatát látod el, vidéki telephellyel pedig belekóstolhatsz a távolsági vonatok közlekedtetésébe is. Ha van kérdésed nyugodtan írj privátot.
2021. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Én kb 1,5 éve már jelentkeztem, de akkor meggondoltam magam, és az ügyintéző kérdezte hogy hol akarok tanfolyamot végezni, tehát oda megyek ahova akarok, egy bejelentkezést se perc elintézni.

Szóval ilyen szempontból nincs kérdésem.


Az lenne a kérdésem igazából hogy tapasztalatod szerint melyik városban jobb tanulni ? Hol jobb az oktatás stb.


Régen voltam rendőr, akkor is volt különbség a rendészeti szakközépiskolák között.

2021. júl. 7. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!