Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mozdonyvezetői gyakornoki...

Mozdonyvezetői gyakornoki állással kapcsolatban információja valakinek?

Figyelt kérdés

Szeretnék mozdonyvezető lenni, egy ideje már eléggé foglalkoztat ez a téma. Érettségim megvan. Ahogy olvasok a témában azt írják fontos a matek, és a fizika.

Ezek nekem nem igazán mentek mikor még iskolába jártam.... Nem tudom lenne e esélyem így elvégezni. Sajnos fejben számolás is lassan megy, míg sokakat elnézek pikk pakk megy nekik fejben.... Viszont jelenlegi munkám gépek kezelése, összetett és logikus gondolkodást igénylő, tökéletesen el tudom látni , mondhatni legjobb vagyok a cégnél. De ettől most tartok hogy belebuknék...

Ha valaki járt innen mostanában ilyen tanfolyamon,gyakornoki képzésen , írhatna pár szót mennyire durva az elvárás. Mi történik ha nem sikerül elsőre egy vizsga, vagy mi történik ha többedjére sem megy? Gondolom vissza kell akkor fizetni az oktatás addigi árát?

Meg úgy általában az egészről, mindenféle aktuális információ érdekel. Köszi ha hozzászólsz.


2020. jún. 10. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

műszaki vénád legyen! a tanfolyamon sok műszaki dolgot tanítanak. bölcsész észjárással nem fogod tudni megérteni. ezért mondják a matekot és a fizikát talán.

villamos gépek, elektrotechnika, géptan, motorok, hajtóművek ilyesmik vannak.


fejben kell ottlenni és tudni hogy ki vagy és it akarsz akkor nem lehet gond.

az elején lealáznak és elmondanak mindenféle idióta ostba nyomoréknak. aki nem bírja ki ezt a lelki terrort az kibukik már az elején.



aztán a forgalmi utasítások elég kemények. azt a néhány könyvet gyakoratilag szó szerint meg kell tanulni.

2020. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg van valakinek információja mikor indulhat a közvetkező képzési turnus a MÁV-nál ?


Én is mostanában szeretnék menni tanfolyamra de sajnos látom a legutóbbi turnus fabruár-március környékén kezdődött.

2020. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt nézd rendszeresen!

ha indítanak tanfolyás meg fog jelenni

de jelen pillanatban még az aktív mozdonyvezetőket akiknek nem kell más csak egy szerződés sem veszeik fel, mert létszámstop van.

2020. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!