Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MÁV mozdonyvezető gyakornok...

MÁV mozdonyvezető gyakornok szint felmérő teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem csak annyi lenne jelentkeztem mozdonyvezető gyakornoknak és érdekelne mire számíthatok az általános szintfelmérőn? Például számológép engedélyezett e vagy fejben kell számolni? Mennyire nehezek a kérdések? Hány %-ot kell elérni ahhoz, hogy megfelelj? Válaszaitokat előre köszönöm.

2021. jún. 19. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
ha így állsz neki akkor inkább ne menj mv-nek!
2021. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
8%
Biztos hogy nehéz lesz, és ha fel is vesznek a képzésre de nem sikerül akkor milliókat kell vissza fizetni.
2021. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem lesz nehéz nem kell beszarni,csak a legjobb tudásod szerint válaszolj .

Képességteszteket, személyiség kérdőívet fogsz kapni .

2021. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

nem nehéz, csak tanulni kell!

sokan azt hiszik, hogy ha felvszik akkor már el is végezte. nem. tanulni kell. de nem annyira bonyolult, hogy ne lehessen megtanulni.

2021. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Általában az ilyen szintfelmérőkön általános dolgokat kérdeznek, amit józan paraszti ésszel meglehet oldani. Ha esetleg valami komolyabbat kérnek, mondjuk egy számítást, akkor a képletet úgyis megadják, összeadni, szorozni, meg csak tudsz, nem? Inkább a képzés lesz húzós, de azért nem atomfizika, sokan elvégezték már eddig is.
2021. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Hülyék tényleg milliókat kell fizetni ha nem sikerül utánna kéne nézni. Életképtelen banda. Nem lehet minden utcáról be esett ember mozdonyvezető.
2021. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
A képzés kva drága a MÁV állja de ha nem sikerül vissza kell fizetni. Ez ilyen. Ez már sok embert elrettent meg a tesztek is. Egy felbolond tényleg nem lehet mozdonyvezető. Azért az be bszna.
2021. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen azzal tisztában vagyok, hogy bukás esetén fizetni kell csak erre a felmérőre tesztre voltam kíváncsi, hogy nagyjából mire számíthatok. És tisztában vagyok azzal is, hogy irdatlan sokat kell tanulni de lényegében lesz rá 2 évem. Így igazából jobban félek magától a felvételi szakasztól.
2021. jún. 19. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Novemberben ez volt:


Először kaptál egy utasítás részletet, kb 2 oldal ahhoz tartoztak kérdések. Volt felelet választós, volt igazhamis. Ezzel azt nézik meg, mennyire megy a néma értő olvasás, illetve mennyire tudsz szöveget érteni.


Ha ez pipa volt, akkor jött egy személyes interjú, ki vagy, honnan jöttél, miért vasút stb...


Ha itt is szimpi voltál, akkor a covidra való tekintettel további személyes tesztírás nem volt, hanem online teszteket kaptál:

a, sima egyszerű IQ teszt, egy vagonnal találsz belőle a neten

b, térbeli gondolkodást ellenőrző teszt: látsz egy tárgyat, meg kell mondani hogy néz ki felülről, alulról, balról, jobbról stb

c, mechanikai gondolkodást ellenőrző teszt: pl van 3 fogaskerék egymás mellett, ha forgatom a bal oldalit óramutató járásával megegyezően, hogy forog majd a másik szélén lévő


Ha ezek is sikerültek, akkor mehettél orvosira, de az már egy másik történet. Ha kérdésed van nyugodtan írj privát üzenetet, én most vagyok gyakornok.

2021. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Féksúly%-ot kb. mindig kérdeznek, de mindent megadnak hozzá. Alap matematikai(pl. terület, kerület), fizikai összefüggések(Ohm törvény, Kirchhoff I II), mértékegységátváltás, utasításból szövegértés. Pl. Jelzőárbocok színezése, és utána az a szöveg alapján kell kérdésekre válaszolni. Pl.:

Mikor szabad elhaladni a vonattal vörös-fehér árbocú jelző mellett?

Szépen ki kell keresned a kapott szövegben és szó szerint ki kell másolnod.

De egyáltalán nem nehéz, mivel van érettségid ezek nem okozhatnak gondot.

2021. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!