Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-ÁJK önköltséges ponthatár?

ELTE-ÁJK önköltséges ponthatár?

Figyelt kérdés
Szerintetek 361 pont elég idén önköltséges jogra? Tavaly 352 volt mert változtattak az állami keretlétszámon és 420 helyett kell feltölteni fizetősre. Ugyanez van meghirdetve idén is és a jelentkezők számában nincs változás.

2021. júl. 6. 06:20
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Nem éri meg, inkább engedd el. Alacsonyak a bérek. Kb. 180 a kezdő nettóban, tíz év tapasztalattal az átlag ügyvédi kereset kb. 340. Nem éri meg.
2021. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

Szerintem nagy esély van arra, hogy 361 ponttal idén bekerülj az egyetemre. a covid miatt nehezebb volt a felkészülés az érettségire és idén jóval kevesebb nyelvvizsga született mint mondjuk 2 éve vagy akár tavaly!! Ezek miatt a pontok szerintem 3-4 ponttal le fognak menni. Én is az elte-re jelentkeztem. Remélem bekerülsz:)

2021. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!