Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdjen tesóm? Élelmisze...

Mihez kezdjen tesóm? Élelmiszermérnök diplomája van, de évek óta a vendéglátásban dolgozik és szeretne váltani, de nem tudja, merre induljon.

Figyelt kérdés
Pár évig jó most neki ez, pénzt keres, de cserébe éjszakázik, egész nap állnia kell és kihajtják belőle a sz@rt is. Hosszú távon ez nem perspektíva. Én mondom neki mindig, hogy tanuljon valami piacképesebb alapképzést, vagy esetleg egy mestert, ami közel áll az eredeti végzettségéhez, de hallani se akar róla, viszont folyton nekem panaszkodik a munkái miatt. Szerintetek hogy segítsek neki? 30 éves férfi egyébként.

2021. júl. 7. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszermérnökivel nem tud elhelyezkedni? Én mikor elkezdtem az élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök szakot, már egyből tálaltam a szakmába munkát, kb. bármit dolgozhat vele az élelmiszeriparon belül. Én laborvezető vagyok, de a technológusok, fejlesztők, MIR vezetők, műszakvezetők, telepvezetők mind élelmiszermérnök végzettségűek.
2021. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul írtam, TELEPÜLÉSMÉRNÖK diplomája van, amivel nem tudott elhelyezkedni.
2021. júl. 7. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan mérnök szakmák amik karrier és fizetés szempontjából gyengén muzsikálnak. Tanuljon egy normális alapképzést, fél megoldással nincs előrébb.
2021. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!