Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták, nappali tagozat...

Egyetemisták, nappali tagozat mellett hetente hány órát tudtok dolgozni? (Szakot is írhattok)

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
nemzetközi gazdálkodáson végeztem most, egész végig heti 16-20 órákat dolgoztam.
2021. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Fizika BSc, körülbelül 0 óra per hét, ügy hogy minden tárgy 5ös.
2021. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
8-16 mérnökinfó, 4-5-ös vagyok.
2021. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
16-17 óra (heti 2 nap). Mérnök bsc, csak utolsó évben vállaltam be, előtte nem dolgoztam.
2021. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Biológia BSc alatt 4-es tanuló voltam, de nem volt időm dolgozni.

Mérnökinfó MSc alatt is 4-es tanuló voltam, de emellett heti 20-30 óra munkát bírtam. A két szak közötti nehézség különbség ég és föld.

2021. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Anglisztika mellett nem dolgoztam. Maximum hétvégente fért volna bele a munka vagy esetleg alkalmi munkák jöhettek volna szóba, egyszer-egyszer. Maga a szak nem nehéz ugyan, de nagyon időigényes, mert a legtöbb tárgyból szorgalmi időszakban is végig kellett készülnöm óráról-órára. Főleg az olvasással ment el rengeteg idő. A vizsgákra pedig a vizsgaidőszakban készültem fel. Ja és amúgy nekem az összes órámra kötelező volt bejárni és volt katalógus, nem nagyon tudtam kedvem szerint alakítgatni az órarendem és általában minden nap volt órám, hétfőtől-péntekig. Viszont ehhez hozzátartozik az is, hogy vidéken tanultam (kisebb egyetemen, ahol kevesebben vagyunk és kevesebb a tanár, kevesebb óra van és nem nagyon lehet variálni + jóval kevesebb a munkalehetőség is).
2021. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!