Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közepes átlaggal felvennének...

Közepes átlaggal felvennének az egyetemre, mint fogorvos?

Figyelt kérdés

A jegyeim 4 év alatt teljesen átlagosak voltak, egy inkább 4-es felé húzó hármas. Mit gondoltok?

Államira gondolom lehetetlen, de magánpénzből szóba jöhet?

Az érettségi jegyeim is befolyásolják gondolom, szívesen leírom azokat is, ha kell. A felvi nekem nem működik.

Előre is köszi


2021. júl. 12. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
biológia és kémia vagy fizika emelt érettségi az alap
2021. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi jegyeid? Most felvételizel? Hány pontod van?
2021. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyenlore ahogy most sikerult szamolnom 320 korul van, ha mindent beleszamolok, es meg tanulok, hogy legyen + pontom.

Az allamirol teljesen lemondtam.

Mar csak az a kerdes, hogy az onkoltseg szoba johet -e.

Az emelt fizika e biologia megvan

2021. júl. 12. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem egészen értem. Miért mondtál le teljesen az államilag támogatottról? Miért nem érettségizel újra a felvételi tárgyakból? Ha jól sikerülnek, duplázhatnál is, és bekerülhetnél.
2021. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
320 pont nagyon nagyon kevés ehhez, én az újraérettségizésre szavaznék. Hagyj ki egy évet, tanulj többet, csináld újra.
2021. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az önköltséges gyakran lehet több pont is, ezért erre nem lehet alapozni
2021. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az emeltjeid hogyan sikerültek?
2021. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mind a ket tantargybol harmas lett az emeltem. Az a baj, hogy rettentoen elkapkodtam ezt az egeszet, illetve kicsit igazsagtalannak is erzem. Hiszen szakgimnaziumba jartam egeszsegugy agazaton, es nekem nem adtak meg a lehetoseget a fizikara vagy a kemiara. Sajat onerombol kellett az altalanos iskolai tudasomat osszeszedni, + meg rengeteget tanulni ahhoz, onkoltsegen, hogy egy alap tantargyat valamennyire elsajatithassak. Egy evet hagytam magamnak erre. Sajnos nem volt eleg, pedig regota ez a munka volt az almom.

Szoval beletorodok valahogy, van meg csomo szakma. De olyan jo lett volna, ha ez osszejott volna nekem.

Koszonom a valaszokat mindenkinek🙂

2021. júl. 12. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

menj ttk-ra és lehet talalsz egy olyan mesterképzést ami bejonne neked


ttk-ra keves pont kell

2021. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem még mindig ködös ez. A felvételi követelmények nyilvánosak, ez nem meglepetés. Azt írod, rettentően elkapkodtad, aztán pedig, hogy egy évet hagytál magadnak erre - akkor most melyik? Egy év alatt fel lehet készülni az emelt biosz + kémia/fizikára, ha odateszed magad. Egyedül készültél, vagy tanárhoz is jártál? Ha régóta ez az álmod, ne add fel ilyen könnyen. Főleg, hogyha felmerül benned az, hogy kifizesd az önköltséget, hidd el, újraérettségit megpróbálni még mindig olcsóbb, mint 6 éven át a milliós tandíjat fizetni. Ha jól újraírod az emelt érettségiket, megkapod azt a 2x50 pluszpontot, simán bekerülsz valamelyik vidéki fogorvosira. De gondold át.
2021. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!